• ogloszenia

Tutaj możesz przeczytać ogłoszenia parafialne na najblizszy tydzień.

czytaj

• modul kosciol barbary

Remont

Dokumentacja związana z kościołem św. Barbary i baszty.

wejdz wejdz

• galeria

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z różnych wydarzeń naszej parafii.

Pielgrzymka Mężczyzn na Górę św. Anny

19 Pielgrzymka Mczyzn Gra w  Anny 2019

W sobotę i niedzielę 29 i 30 czerwca na Górze św. Anny odbędzie się doroczna Pielgrzymka Mężczyzn, do udziału w której serdecznie zapraszamy. Obchody rozpoczną się w sobotę wieczorem Mszą św. o godz. 18.00. W uroczystej Mszy św. w niedzielę o godz. 10.00 uczestniczyć będą biskupi opolscy i gliwiccy oraz tegoroczni neoprezbiterzy..

Dekanalna Młodzieżowa Piesza Pielgrzymka na Górę św. Anny

W piątek 21 czerwca br. o godz. 17.00 z naszego kościoła wyruszy Dekanalna Piesza Pielgrzymka na Górę św. Anny jako dziękczynienie za kończący się rok szkolny. Wracać będziemy autobusami, dlatego prosimy o zapisy w zakrystii, kancelarii lub u ks. Sebastiana.

«Wspieramy najlepszych». Program stypendialny dla dzieci i młodzieży

Stypendium

Departament Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego realizuje program stypendialny dla dzieci i młodzieży «Wspieramy najlepszych III». W dniach od 17 do 28 czerwca odbywa się nabór wniosków stypendialnych w ramach programu. Można je składać osobiście lub listownie w Departamencie Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego na ul. Piastowskiej 17 w Opolu.

Pielgrzymka Motocyklistów na Górę św. Anny

13 Pielgrzymka Motocyklistw 2019

W niedzielę 4 sierpnia na Górze św. Anny odbędzie się Międzynarodowa Pielgrzymka Motocyklistów. Mszy św. o godz. 11.30 przewodniczyć będzie opolski biskup pomocniczy Rudolf Pierskała.

Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę

12 Rowerowa Pielgrzymka   Czstochowa 2019

Rowerowy Cyprzanów zaprasza na wspólne pielgrzymowanie. W dniach 12-13 lipca odbędzie się 14. Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Tegorocznym organizatorem jest parafia pw. Trójcy Świętej w Cyprzanowie, która reprezentuje diecezję opolską. Przewodniczyć jej będzie opolski biskup pomocniczy Rudolf Pierskała. Zgłoszenia grup dokonuje się przez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub kuponu uczestnictwa dostępnego na stronie: www.rowerowa.pielgrzymujemy.pl i przesłanie go drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na 14 dni przed rozpoczęciem pielgrzymki lub, w sytuacji wyjątkowej, bezpośrednio w Sekretariacie w dniu spotkania w Częstochowie. Z faktu bycia organizatorem Rowerowy Cyprzanów zaprasza rowerzystów z całej diecezji na wspólne dwudniowe pielgrzymowanie na Jasną Gorę w dniach 12-13 lipca br. Wyjazd zaplanowano na piątek 12 lipca o godz. 5.50 z Cyprzanowa. W programie w piątek: przyjazd do Częstochowy ok. 17.00; zakwaterowanie, kolacja, spotkanie formacyjne, katecheza i Apel Jasnogórski; w sobotę: śniadanie, zawiązanie wspólnoty w Bazylice Archikatedralnej w Częstochowie i wspólny przejazd na Jasną Górę, Msza św. na Wałach o 11.30, przejście do Kaplicy Cudownego Obrazu, obiad i powrót do domu zorganizowanym transportem. Zapisy na stronie organizatora: www.rowerowapielgrzymka-cyprzanow.eu w zakładce: Kalendarz imprez – Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy. Koszt to 150 zł (nocleg, wyżywienie, transport) + 30 zł (koszulka – obowiązkowa dla nowych uczestników). Wpłaty można dokonać na konto organizatora: 50 8475 1045 2005 3501 5404 0001 (Bank Spółdzielczy w Raciborzu (w tytule podać imię i nazwisko – Częstochowa – rozmiar koszulki dla nowego uczestnika). W przypadku niemożności zapisania się przez Internet i wpłaty na konto, zgłoszenia można dokonać także u p. Adriana Nikel (tel. kom. 501595983) lub u p. Marka Kuroczik (tel. kom.663624342).

Twoje IP: 35.153.135.60
Czas: 2019-07-22 03:49:48