Intencje Mszy św. w dniach od 11 do 17 września 2017 roku

Porządek nabożeństw i intencje mszy świętych
w dniach od 11 do 17 września 2017

Poniedziałek – Dzień powszedni (11 września)
6.30    Msza św. dziękczynna w intencji p. Anny POCHRZĘST (organizatorki), p. Małgosi (za oprawę modlitewną), p. kierowcy Waldemara PRZYMUSZAŁY (za bezpieczną i miłą podróż) oraz w intencji o. Krzysztofa TESSMERA (za spotkanie na trasie i błogosławieństwo) za wspaniałą pielgrzymkę i Boże przeżycie kultu religijnego Ziemi Zamojskiej.
7.00    1. Za ++: syna Joachima MUSZKIET w 10. rocznicę śmierci, rodziców Annę i Izydora MUSZKIET, Józefę i Marcelego GRANIOWSKI, siostrę Gertrudę.
2. Za + Alfonsa PANEK (11).
17.30    Różaniec w intencji chorych (Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego).
18.00    1. Za ++: córkę Irenę o radość życia wiecznego, rodziców Stefanię i Pawła AUGUSTOWICZ, dziadków Marię i Stefana DĄBROWSKICH, teściów Annę i Edwarda RASZKA, zięcia Zbigniewa, 2 szwagierki i 4 szwagrów, ++ z pokrewieństwa, dusze opuszczone oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Za ++: brata Andrzeja NOWICKIEGO w 1. rocznicę śmierci, mamę Marię NOWICKĄ, ++  z rodziny.
3. Do Boskiej Opatrzności z okazji 40. rocznicy urodziny Janusza, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata.
4. Z okazji 18. rocznicy urodzin Ani, 50. rocznicy urodzin Elżbiety o zdrowie, Dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej oraz za + męża Andrzeja i bliskich z rodzin KAZAN -PUCHOWSKI.

Wtorek – Dzień powszedni (12 września)
6.30     Za + Alfonsa PANEK (12).
7.00    1. Za ++: rodziców Leona i Julię, teściów Władysława i Bronisławę oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. W intencji czcicieli św. Antoniego (ze skarbonki).
18.00    1. Za + męża Teofila WACŁAWCZYK w 10. rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Do Boskiej Opatrzności z okazji 60. rocznicy urodzin Andrzeja GLIK, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Niego i całej rodziny, a także za ++: Otylię i Emila GLIK, Waleskę i Bonifacego BONCZEK.
3. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Ireny z okazji 60. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
4. Za ++: brata Krzysztofa KRÓL, ojca Józefa i brata Henryka, Leszka BEKIER, ++ z pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Środa – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła (13 września)

6.30    1. Za + Alfonsa PANEK (13).
7.00     1. Za ++: rodziców Gerharda i Urszulę SOWA, brata Huberta, ZIĘCIA Joachima, ++ z pokrewieństwa SKOWRONEK-SCHALA-PYKA-PSZOWSKI.
2. W intencjach polecanych w kościele Bożego Ciała (ze skarbonki).
16.30 BOŻE CIAŁO: W intencji papieża Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM.
18.00    1. Za ++: męża Franciszka POTYKA w kolejną rocznicę śmierci, rodziców, ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Za ++: rodziców Annę i Jerzego KOZIOŁEK, ojca Wilhelma NIESMAK, ++ z pokrewieństwa KOZIOŁEK-NIESMAK-GROCHLA-PLOCH, Anielę i Grzegorza FRĄTCZAK, dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji syna Jarosława z okazji 47. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
4. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Agnieszki GRUSZKA z okazji 92. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
18.30    RÓŻANIEC FATIMSKI.

Czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego (14 września)
6.30    Za + Alfonsa PANEK (14).
7.00    Za ++: rodziców Teodorę i Stanisława WOJTASIEWICZ, brata Mieczysława, siostrzenicę Beatę, dziadków obu stron, rodziców chrzestnych, siostrę Barbarę i dusze w czyśćcu cierpiące.
16.30    MSZA ŚW. SZKOLNA: Za + ks. Krystiana JURCZYK w rocznicę urodzin – o radość życia wiecznego.
17.30    Różaniec w intencji młodego pokolenia (Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym).
18.00    1. Za ++: rodziców Anielę i Pawła WAWRZYNEK, dziadków Pawła i Wiktorię WAWRZYNEK, Teofila i Marię STACH, ++ z pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Za ++: ciotkę Monikę, jej rodziców i rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za + ks. Krystiana w rocznicę urodzin.
4. Za ++: matkę Marcjanę, ojca, ++ z pokrewieństwa obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek – Wspomnienie NMP Bolesnej (15 września)
6.30    Za + Alfonsa PANEK (15).
7.00    1. Za ++ z rodzin SUPIŃSKICH, TAŃCZYN i ADAMIEC oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie ADAMIEC.
2. Za ++: Franciszkę ŁUPAK i mieszkańców ulic: Orzeszkowej, Struga, Broniewskiego, Sienkiewicza i Arki Bożka oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących mieszkańców całego Osiedla.
10.00    W intencji pielgrzymów udających się na Górę św. Anny.
18.00    1. za ++: rodziców Helenę i Leona ZAJDEL, córkę Mariolę RANOCHA w 13. rocznicę śmierci, siostrę Krystynę w 5. rocznicę śmierci, brata Piotra, szwagra Waltra, ++ z pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Krzysztofa z okazji 50. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
3. Za ++: Zofię i Józefa, ich rodziców, Jerzego i jego rodziców.
4. Za ++: męża, ojca i dziadka Bolesława KOZIK w 3. rocznicę śmierci, rodziców Helenę i Józefa KOZIK, Weronikę i Mikołaja ŚWIETLICKICH, ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i opiekę NMP dla mamy Danuty.

Sobota – Wspomnienie św. męczenników Korneliusz, papieża i Cypriana, biskupa (16 września)
6.30    Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i Boże błogo-sławieństwo w intencji Marii i Huberta oraz synów z rodzinami.
7.00    1. Za ++: ojca Manfreda MRÓZ, matkę Otylię, ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogo-sławieństwo w rodzinie.
2. Do Boskiej Opatrzności z okazji 50. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Kornelii, a także w intencji całej rodziny.
3. Za + Rosemarie LECHCZOK o radość życia wiecznego.
11.30     ŚLUB KONKORDATOWY: Łukasz PIONTEK- Gabriela HAITER.
13.00    ŚLUB KONKORDATOWY: Krzysztof GŁODOWICZ – Agnieszka OSTAFIŃSKA.
14.30    ŚLUB KONKORDATOWY: Daniel ABRAMCZUK – Agata NIEWCZAS.
15.00    MSZA ŚW. W DPS.
16.00    Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Agnieszki i Franciszka SKRZYPCZYK z okazji 60. rocznicy ślubu oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
17.30    Różaniec w intencji powołań i za naszych kleryków (Wspólnota Marianek).
18.00    MSZA ŚW. ZBIOROWA:
1. Za ++: Bronisława KONIOR, Elżbietę, Romana, Zdzisława i Renatę SZPAK, ++ z rodziny oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Za ++ rodziców Jana i Martę DŁUGOSZ, ++ z pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
3. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Moniki i Jana DYKTYŃSKICH z okazji 50. rocznicy ślubu, o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za + syna Rafała.
4. Za ++: Tadeusza KWIECIEŃ w 2. rocznicę śmierci, Jana i Annę KWIECIEŃ, Gertrudę i Henryka RAJN, ++ z pokrewieństwa.
5. Za ++: Jana MIELNICZUK, brata Krzysztofa, ++ z rodziny i pokrewieństwa.
6. Za + Alfonsa PANEK (16).
7. Za ++ pracowników Zakładu Elektroinstalacyjnego SIWIEC-KOKOSZKA: Rajmunda KACHE, Zbigniewa KANIAK i Manfreda PIELA.
8. Za + męża i ojca Józefa WYSADA, ++ z rodziny i pokrewieństwa.
9. Za ++: męża Michała ZYCH w 1. rocznicę śmierci, ojca Franciszka MŁYNARSKIEGO.
10. Za ++: żonę Agnes LASONCZYK, rodziców i teściów – o radość życia wiecznego oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
11. Do Matki Boskiej Bolesnej za ++: syna Mirosława BUDZANOWSKIEGO w kolejną rocznicę śmierci, jego ojca Tadeusza, teściów Alojzego i Zofię, rodziców Antoniego i Gertrudę, ++ z pokrewieństwa obu stron.
    
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA (17 września)
6.45Niemiecka    Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w pewnej intencji i w rodzinach dzieci.
7.45    Za ++: Erykę GAJDA, jej rodziców Jana i Barbarę KIEŁBASA, Jadwigę i Brunona GRABIEC, ++ z rodzin GAJDA-GRABIEC oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
9.00 Młodzieżowa    1. W intencji Wiesława z okazji 80. rocznicy urodzin oraz za ++: rodziców Helenę, Stanisława, Bogdana i Bożenę SMORAWSKICH, Beatę i Maksa, ++ z rodzin MILCZARKÓW, MOSTOWSKICH, DRABOWICZÓW, Zygmunta, Reginę i Edwarda STAROSTECKICH oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Za ++: Józefa SZNURA w 5. rocznicę śmierci, rodziców Annę i Alojzego, teściów Marię i Henryka BIAŁEK, ++ z pokrewieństwa.
3. za ++: Mariannę i Antoniego MAKOWSKICH, teścia Stanisława i ++ z pokrewieństwa.
4. O radość życia wiecznego dla ++: męża Henryka KOKOSZKA, ojca Leszka, ++ z rodziny i pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
10.15 Rodzinna     1. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Tomasza z okazji 35. rocznicy urodzin.
2. Za ++: córkę Aleksandrę, żonę Reginę w 1. rocznicę śmierci, ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
3. W podziękowaniu za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, Światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Szymona ŚLĄZAKA z okazji 8. rocznicy urodzin oraz o dobre przygotowanie do uroczystości I Komunii Świętej.
4. Za + Janusza MAJEWSKIEGO w 1. rocznicę śmierci (od sąsiadów).
11.30Suma    1. Za żyjących i ++ parafian.
2. Za ++: Marię WAWRZYŃCZYK w 100. rocznicę urodzin, jej męża Rudolfa, synów ks. Krystiana i Henryka, synową Teresę, rodziców i rodzeństwo obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
3. Za ++: rodziców Helenę i Jana BURZYŃSKICH, teściów Józefa i Stanisławę, ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
4. W intencji nowożeńców Agaty i Daniela ABRAMCZUK o błogosławieństwo Boże w rodzinach ABRAMCZUK i NIEWCZAS.
17.30    Nabożeństwo Niedzielne.
18.00    MSZA ŚW. ZBIOROWA:
1. Za + Alfonsa PANEK (17).
2. Za + Janusza w 1. rocznicę śmierci.
3. Do Boskiej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, potomstwo i Boże błogosławieństwo w intencji Martyny i Dawida z okazji 1. rocznicy ślubu.
4. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Stanisławy z okazji 88. rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.
5. Za ++: matkę Annę w dniu urodzin, ojca Antoniego, braci Piotra i Józefa, siostrę Bertinę CZAPLIK oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
7.00    MSZA ŚW. W SZPITALU.
9.00    MSZA ŚW. W KSIĘŻYM LESIE.

Losowa

Informacje

informacjeMsze Święte:
Dni powszednie: 6.30, 7:00, 18:00
Sobota: 15.00 (DPS); Niedziela: 6:45 (niemiecka), 7:00 (w szpitalu), 7:45, 9:00 (młodzieżowa), 9:00 (w Księżym Lesie), 10:15 (rodzinna), 11:30 (suma), 15.00 (chrzcielna w każdą pierwszą niedzielę miesiąca), 18:00.

Sakrament Pokuty: w dni powszednie: zasadniczo pół godziny przed Mszą św. W soboty: od godz. 17.00. W niedziele i uroczystości: w czasie Mszy św. o godz.: 6.45, 7. 45 i 11.30.

Kancelaria Parafialna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00 - 9:30, 16.00 - 17.30. W środy - nieczynna.

Adoracja w kościele Bożego Ciała: w dni powszednie: 6.30 - 17.15; w niedziele i uroczystości: 7.00 - 16.45.

 

Menu duchowe

czytania

brewiarz

katechezy

minuta

mysl

dla ducha

Modlitwa do Patrona

modlitwaŚwięty Wawrzyńcu, zaufany diakonie papieża św. Sykstusa II i męczenniku rzymski, módl się za nami. Ty umiałeś stać się ziarnem wydającym obfity plon. Poszedłeś za Chrystusem, służąc Kościołowi przy boku papieża. Po uwięzieniu i odejściu do Pana św. Sykstusa II, zachowałeś bardzo trzeźwy osąd sytuacji i pieniądze kościelne, których zarządzanie Tobie powierzono, wszystkie rozdałeś pomiędzy ubogich. Była to dobra lokata i wspaniałe świadectwo, kiedy sądzony wskazałeś tychże ubogich mówiąc: Oto są skarby Kościoła. Wypraszaj nam współczesnym członkom tegoż Kościoła posiadanie takiego konta zysków. Ty nie umiłowałeś tego życia i bogactw, ale wszystko widziałeś w perspektywie życia wiecznego. Żyłeś wezwaniem Chrystusa, idąc za Nim wiernie jak mąż sprawiedliy, który obdarza ubogich. Na koniec umiałeś z godnością oddać ducha Panu, któremu przez całe życie służyłeś. Dziękujemy dobremu Bogu za światło Twojego przykładu. Jak silny musiał być ogień miłości ku Chrystusowi w Tobie, skoro gasił żar ognia naturalnego. Prosimy, wspieraj nas swoim wsawiennictwem w walce z mocami ciemności. Amen.

Licznik

10267946
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzenim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzenim miesiącu
Wszystkie
684
4345
26172
10200080
110114
154457
10267946

Twoje IP: 54.198.142.121
Czas: 2018-09-22 03:25:55