XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (6 października 2019)

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  (6 PAŹDZIERNIKA):
•    Siostrze Joannie ze Wspólnoty Błogosławieństw składamy serdeczne życzenia z okazji złożenia wieczystej profesji zakonnej. Niech Dobry Bóg, który powołał Siostrę do życia konsekrowanego da Siostrze zdrowie i siły na dalsze realizowanie tegoż powołania. Dziękujemy za zaangażowanie w parafii. Całej Wspólnocie i wszystkim, którzy pomagali i uczestniczyli w tej uroczystości wielkie „Bóg zapłać”.
•    Dziś 48. rocznica śmierci naszego proboszcza ks. Faustyna ZBANUSZKA.
•    O godz. 15.00 Msza św. chrzcielna.
•    O godz. 17.30 Nabożeństwo różańcowe.
•    O godz. 16.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
•    Dziękujemy za kolekty i ofiary na funkcjonowanie naszej parafii złożone w ostatnim czasie. Dziś kolekta na seminarium duchowne i inne instytucje diecezjalne.
•    Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy św. i w nabożeństwie różańcowym. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Za odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W zakrystii znajduje się lista, na którą mogą się zapisywać grupy i wspólnoty modlitewne do prowadzenia tych nabożeństw.
•    Dziękujemy księżom i uczestnikom Autokarowej Parafialnej Pielgrzymki na Jasną Górę.
•    Dziękujemy za możliwość odwiedzin starszych i chorych Parafian.
•    Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”.

PONIEDZIAŁEK – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ (7 PAŹDZIERNIKA):
•    O godz. 7.00 Msza św. w intencji czcicieli matki Boskiej Różańcowej z racji Wspomnienia NMP Różańcowej.

WTOREK – DZIEŃ POWSZEDNI (8 PAŹDZIERNIKA)

ŚRODA – DZIEŃ POWSZEDNI (9 PAŹDZIERNIKA)

CZWARTEK – DZIEŃ POWSZEDNI (10 PAŹDZIERNIKA):
•    O godz. 16.30 Msza św. szkolna. Od 16.00 okazja do spowiedzi.
•    Zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych do dołączania do Scholi Dziecięcej.
•    O godz. 19.00 spotkanie Oazy.

PIĄTEK – DZIEŃ POWSZEDNI  (11 PAŹDZIERNIKA):
•    O godz. 19.00 Msza św. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym (kościół Bożego Ciała), później adoracja.
•    O godz. 19.00 w domu katechetycznym spotkanie młodzieży.

SOBOTA – DZIEŃ POWSZEDNI (13 PAŹDZIERNIKA):
•    O godz. 11.00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
•    O godz. 10.00 spotkanie Marianek w salce katechetycznej.
•    O godz. 16.00 próba parafialnego Chóru Canticum Novum.
•    Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  (13 PAŹDZIERNIKA):
•    XIX Dzień Papieski w niedziela. Tegoroczne hasło: Wstańcie, chodźmy!. Zapraszamy na papieskie kremówki. Dochód przeznaczamy na działalność Scholi Dominikańskiej i Dziecięcej.
•    Po wieczornej Mszy św. (ok. 18.45) Różaniec Fatimski. Nie będzie Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.30.
•    Kolekta na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
•    Rocznica urodzin ks. bp. Rudolfa Pierskały.
•    Minął termin składania deklaracji do Pierwszej Komunii Świętej.
•    Na Górze św. Anny Pielgrzymka Myśliwych.
•    18 października br. - 6. Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia do Winowa. Szczegóły na plakacie.
•    IV Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górze św. Anny - sobota 19 X br. Zapisy chętnych na wyjazd w kancelarii parafialnej od 23 IX br. Wyjazd o godz. 9.00. Powrót około 16.00. Więcej szczegółów podamy później.
•    20 października br. – Niedziela Misyjna. Tradycyjnie gościć będziemy Ojców Oblatów.
•    W niedzielę 20 października na wszystkich Mszach św. liczenie wiernych i przystępujących do Komunii św.
•    Do wieczności odeszli: Śp. Franciszek SZPURA (l. 84, zam. Kędzierzyn-Koźle); Śp. Zygmunt PRASKI (l. 86, zam. przy ul. Piłsudskiego); Śp. Mieczysław OLEWICZ (l. 66, zam. Brzezina, przy ul. Lipowej). Wieczny odpoczynek...
•    Parafianom i Gościom życzymy miłej, spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.

20679

Twoje IP: 18.205.176.85