Nowe Domy Miłosierdzia

Ks. Artur Kasprzycki, diecezjalny duszpasterz Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym, informuje, że w sobotę 26 sierpnia br. dekretem Biskupa zostały erygowane trzy Domy Miłosierdzia: w Kluczborku (przy parafii NSPJ), w Nysie (przy parafii MB Bolesnej) i w Opolu (przy parafii św. Apostołów Piotra i Pawła). Są to przede wszystkim miejsca stałej posługi modlitwą uwolnienia według metody 5 kluczy Neala Lozano, ale również – gdy zajdzie taka potrzeba – pełnienia szeroko rozumianego dzieła miłosierdzia, co oznacza staranie o dobro duchowe, fizyczne, psychiczne i materialne człowieka. Osoby wyznaczone do prowadzenia modlitwy uwolnienia w poszczególnych Domach Miłosierdzia, odpowiednio uformowane i przeszkolone, uzyskały misję kanoniczną do pełnienia tej posługi. Więcej informacji na temat Domów Miłosierdzia można znaleźć na stronie www.dom.jezuici.pl. Znajdują się tam także dane kontaktowe wszystkich domów, w których można zapisać się na indywidualną modlitwę uwolnienia.